Apie Briuselį

Briuselyje pasijausite kaip namie. Visai ne dėl to, kad šis miestas primena Lietuvą. Tikrai ne! Tiesiog miesto jaukumas, draugiški vietiniai gyventojai, laisvės pojūtis, tolerancija ir kosmopolitiškumas, sukuria tokią miesto atmosferą, kurios palikti visai nesinori. Kelionės į Briuselį – labai populiarios. Šis miestas išties ypatingas ir traukia didžiulius srautus turistų. Atostogos Briuselyje garantuos jums gerai praleistą laiką, daug gerų emocijų, juoko ir šypsenų. Briuselyje apstu lankytinų vietų, kurios užtikrins puikų kelionės laiką ir daugybę gerų prisiminimų. Viskas apie Briuselį, ką turite žinoti – tai vienas nuostabiausių miestų visame pasaulyje! Tikrai privalu Briuselį aplankyti bent kartą gyvenime.

Viskas apie Briuselį

Briuselis – vienas svarbiausių Europos miestų. Tai ne tik Belgijos, bet ir Europos Sąjungos sostinė. Briuselis Europai svarbus ne tik dėl ekonominių ir politinių priežasčių - šio miesto išskirtinė kultūra daro įtaką visai Europai.Kosmopolitiškas ir tolerantiškas gyvenimo būdas, yra puikiai pažįstamas visiems vietiniams gyventojams. Net ir lietingomis bei apsiniaukusiomis dienomis, Briuselio gyventojų veiduose šviečia plačios šypsenos.

Briuselio gatvės – išskirtinio grožio. Art Noveau architektūra įsišaknijusi visame mieste. Briuselis yra labai tvarkingas ir švarus miestas, visur apstu gražiai sutvarkytų parkų, žaidimų aikštelių ir miesto aikščių. Menas mieste labai vertinamas, todėl kur tik beeisite, visur matysite daugybę statulų ir išskirtinio grožio architektūrinių paveldų.

Jei dar nežinote, ką veikti Briuselyje – nesibaiminkite. Daugybė muziejų ir lankytinų objektų tikrai neleis jums nuobodžiauti atostogų metų. Smaližiai džiaugsis kakavos ir šokolado muziejumi – kas gali būti geriau? Dailės mėgėjai galės pasimėgauti daugybe galerijų ir muziejų, kurių ekspozicijos vienos turiningiausių visoje Europoje.

Viena geriausių kelionės į Briuselį detalių – skanus maistas! Nepraleiskite progos paragauti Belgiškų vaflių ir bulvyčių, bei pasimėgauti skaniausiu pasaulyje Belgišku alumi. Nieko nėra geriau! 

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio