Briuselio centras

Briuselis – vienas iš labiausiai turistų pamėgtų miestų. Turistus vilioja išskirtinė Briuselio atmosfera – šis miestas garsėjakosmopolitišku gyvenimo būdu, tolerancija, modernumu ir draugiškais vietiniais gyventojais. Viešėdami Briuselyje, greitai užsikrėsite geromis emocijomis ir pozityvumu. Turistus į Briuselį traukia ne vien belgiški vafliai bei bulvytės – mieste gausu lankytinų objektų, muziejų, galerijų, žavių kavinių, įvairiausių viešbučių ir restoranų. Vien pasivaikščiojimasBerlyno centre, sužavės jus išskirtine miesto architektūra. Kaip ir visuose miestuose, Briuselio centras yra miesto gyvenimo širdis. Čia gausu ne tik lankytinų objektų, bet ir prekybos centrų ir pramogų.

Briuselio centras

Briuselio centre rasite populiariausias lankytinas vietas. Jūsų vizito laukia Briuselio centrinė aikštė. Tai pats lankomiausias objektas Briuselyje. Aikštė yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aikštės architektūra išskirtinio grožio ir yra tarsi Briuselio visuomenės ir kultūros iliustracija. Miesto aikštė apsupta daugybe privačių ir valstybių pastatų, šalia įsikūrusi gražioji miesto Rotušė. Pastatai aplink Briuselio mieto aikštę yra net kelių šimtų metų senumo – kai kurie iš jų, pastatyti net septynioliktame amžiuje.

Jei norite apsipirkti, Briuselio centras yra tam puiki vieta. Centriniame rajone yra įsikūrę populiariausi Briuselio prekybos centrai. Norintys prabangių papuošalų ir rūbų, galės jų įsigyti įvairiose dizainerių parduotuvėse! Tačiau Briuselio prekybos centruose rasite ne tik prabangių dizainerių parduotuvių, tačiau apsipirksite ir visiems prieinamomis kainomis. Jei jūsų kelionės metu lis arba tiesio norėsite apsipirkti, galbūt paieškoti lauktuvių savo namiškiams – Briuselio prekybos centrai tikrai nenuvils.

Centras Briuselyje yra miesto širdis. Jame įsikūrę daugybė lankytinų objektų, prekybos centrų ir žavių kavinių. Briuselio miesto centras yra gyviausias ir judriausias miesto rajonas, kuriame nuolat daug žmonių ir veiklos. Briuselio centras tikrai vertas jūsų vizito!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio