Briuselio muziejai

Briuselis – ne tik Belgijos, bet faktiškai visos Europos Sąjungos sostinė! Šis miestas turistus traukia didžiuliais srautais – visame pasaulyje garsūs lankyti objektai vilioja keliautojus iš tolimiausių pasaulio kampelių. Briuselis vilioja daugiausiai turistų iš Europos, kadangi bilietai į Briuselį iš Europos Sąjungos miestų yra labai pigūs. Kelionė į Briuselį užtikrins jums daugybę puikių prisiminimų ir gerų emocijų. Daugybė muziejų, galerijų, nuostabi architektūra, jaukios kavinės ir įvairiausi restoranai, užtikrins geras atostogas. Viena nuostabiausių kelionės į Briuselį detalių – muziejų gausa mieste. Jei norite laiką praleisti vaikščiodami po muziejus ir besigrožėdami įvairiausiomis ekspozicijomis – Briuselis tikrai jūsų neapvils!

Briuselio muziejai

Briuselis garsėja įvairiausių muziejų gausa. Mieste yra virš šimto muziejų! Jei kelionės metu pasitaikys prasti orai ir visą laiką lis, tikrai nenusiminkite – Briuselio muziejai užtikrins, kad jūsų laikas būtų įsimintinas ir praleistas prasmingai. Muziejai Briuselyje išties įvairūs – čia rasite ir labai tradicinių muziejų, eksponuojančių meno kūrinius ir istorinius objektus, taip pat galėsite apsilankyti ir labai netradiciniuose muziejuose, kurių nerasite daugiau niekur pasaulyje.

Vienas populiariausių muziejų Briuselyje – kakavos ir šokolado muziejus. Belgija garsėja išskirtinio skonio šokoladais, kurie ypač pamėgti smaližių. Taigi apsilankymas kakavos ir šokolado muziejuje, tikrai paliks jums neišdildomų įspūdžių! Briuselio karo muziejus pritraukia daugybę turistų iš visos Europos – didžiulis muziejus eksponuoja plačią karo istorijos ekspoziciją. Magritte muziejus eksponuoja garsaus siurrealisto meno kūrinius. Muzikos muziejus susilaukia itin daug svečių – muzikos istorijos objektus eksponuojantis muziejus, gali pasigirti labai didele eksponatų kolekcija ir pigiu įėjimu. Vienas iš įdomesnių Briuselio muziejų – Belgijos komiksų centras! Šio muziejaus ekspozicija itin unikali ir įdomi.

Atostogos Briuselyje tikrai užtikrins jums prasmingą, kultūros ir meno pripildytą kelionės laiką. Ko laukiate? Pigūs lėktuvų bilietai į Briuselį jau turi būti jūsų pirkinių sąrašo viršuje!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio