Darbas Briuselyje

Briuselyje pasijausite kaip namie. Visai ne dėl to, kad šis miestas primena Lietuvą. Tikrai ne! Tiesiog miesto jaukumas, draugiški vietiniai gyventojai, laisvės pojūtis, tolerancija ir kosmopolitiškumas, sukuria tokią miesto atmosferą, kurios palikti visai nesinori. Kelionės ir gyvenimas Briuselyje – labai populiarus pasirinkimas. Šis miestas išties ypatingas ir pritraukia daugybę žmonių, norinčių gyventi arba keliauti Briuselyje. Atostogos Briuselyje garantuos jums gerai praleistą laiką, daug gerų emocijų, juoko ir šypsenų. Briuselyje apstu lankytinų vietų, kurios užtikrins puikų kelionės laiką ir daugybę gerų prisiminimų. Viskas apie Briuselį, ką turite žinoti – tai vienas nuostabiausių miestų visame pasaulyje! Daug kas pasirenka ne tik atostogas, bet ir gyvenimą Briuselyje. Šis miestas – nuostabus pasirinkimas, norintiems susikurti ypatingai malonų ir gerą gyvenimą.

Darbas Briuselyje

Lietuviai Briuselyje nori gyventi dėl kelių priežasčių. Visų pirma – darbo rinka Briuselyje labai plati. Darbo vietų pasiūla – plati ir įvairi. Briuselyje darbą ras ir savo srities specialistai, bei žmonės ieškantys nekvalifikuoto darbo. Briuselyje apstu darbo barmenams, padavėjams, pardavėjams ir kitokiems darbuotojams, aptarnavimo srityje. Specialistai taip pat tikrai ras ką veikti – Briuselis labai stiprus ekonomiškai, čia puikiai išvystytos įvairios industrijos. Darbo vietos Briuselyje labai įvairios, o užmokestis už darbą – labai didelis.

Gyvenimo lygis Briuselyje – labai aukštas. Dideli užmokesčiai už darbą vilioja daugybę žmonių. Gyvenantys Briuselyje nejaučia aukštų kainų, kadangi uždirba tikrai ne menkus pinigus. Darbo skelbimai Briuselyje lenvai pasiekiami – daugiausia jų talpinami internete. Lengviausiai darbą ras tie, kurie moka prancūziškai, vokiškai arba olandiškai. Šios trys kalbos Belgijoje yra valstybinės. Taip pat – anglų kalba labai praverčia norintiems dirbti Briuselyje. Žinoma, darbas lengviausiai randamas tada, kai jau esate mieste ir galite gyvai bendrauti su darbdaviu. 

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio