Kainos Briuselyje

Briuselis – ne tik Belgijos, bet faktiškai visos Europos Sąjungos sostinė. Vienas turtingiausių miestų Europoje, gali pasigirti itin aukštu pragyvenimo lygiu. Turistai traukia į Briuselį sužavėti pasaulinio garso lankytinų objektų – daugybė įspūdingų muziejų, galerijų, architektūrinio paveldo, istorinių monumentų ir meno objektų, yra įsikūrę Briuselyje. Žavios kavinės, nuostabūs viešbučiai, vakarėliai, koncertai ir miesto šventės, užtikrins puikias atostogas. Briuselyje visi jaučiasi, lyg namuose – draugiški vietiniai gyventojai ir maloni miesto atmosfera, užtikrina, jog Briuselyje jausitės maloniai. Kelionės į Briuselį nėra brangios, kadangi lėktuvų bilietai į Briuselį – labai pigūs. Tačiau kelionės biudžetą planuokite iš anksto – kainos mieste gali kandžiotis.

Kainos Briuselyje

Prieš keliaudami į Belgijos sostinę, būtinai pasidomėkite kokios kainos Briuselyje -  kelionės biudžetą reikia planuoti iš anksto. Briuselyje, pragyvenimo lygis iš tiesų labai aukštas, taigi nėra keista, kad kainos mieste gali būti labai nedraugiškos. Pietūs ar vakarienė kavinėje, gali kainuoti net virš trisdešimties eurų. Maisto kainos Briuselyje tikrai aukštos, tačiau yra būdų, kaip galima sutaupyti. Graikiško ir itališko maisto užkandinės siūlo pigiausią, tačiau tikrai skanų maistą. Maisto kainos daug mažesnės, produktus perkant parduotuvėje. Alkoholis – taip pat nėra pigus, tačiau apstu kavinių, kur Belgiško alaus paskanausite už protingą kainą.

Viešasis transportas Briuselyje taip pat brangus. Autobusų ir metro bilietai kainuoja apie du eurus, taigi labiau apsimoka pirkti ilgalaikius bilietus. Taksi kainos Briuselyje taip pat aukštos – geriau naudokitės kitu viešuoju transportu, arba stenkitės planuoti kelionės laiką taip, kad taksi naudoti reikėtų kuo mažiau.

Kainos Briuselyje tikrai aukštos, tačiau sutaupyti įmanoma. Kelionės išlaidos atsipirks, kadangi lėktuvų bilietai į Briuselį labai pigūs. Svarbiausia skrydžiu ir nakvyne pasirūpinti iš anksto – šios paslaugos pigiausios, kai viską užsakote bent pusmetis prieš kelionę.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio