Laikas Briuselyje

Kelionės į Briuselį – labai populiarios. Atostogos Belgijos sostinėje vilioja turistus iš viso pasaulio. Pasaulinio garsumo lankytini objektai ir išskirtinė miesto atmosfera, pritraukia daugybę turistų iš vis pasaulio kampelių. Briuselis yra ne tik Belgijos sostinė – šis miestas faktiškai yra visos Europos Sąjungos sostinė! Kelionė į Briuselį tikrai bus įsimintina ir visapusiškai maloni. Tačiau, keliaujant į Briuselį, kaip ir keliaujant į bet kokį pasaulio kraštą, reikia pasirūpinti savo kelionės detalėmis. Kai kurie aspektai gali pasirodyti visai nereikšmingi, tačiau iš tiesų yra labai svarbūs!

Laikas Briuselyje

Visų pirma, turite iš anksto nusiteikti tam, kad laikas Briuselyje tiesiog praskries! Šis nuostabus miestas turi tiek daug pasiūlyti keliautojams, kad atostogos pralekia tiesiog akimirksniu. Norėdami visapusiškai pasimėgauti savo kelione ir atostogų laiką išnaudoti protingai, turite nuolat žinoti, koks yra tiklsus laikas Briuselyje!

Vasaros metu, Briuselis priklauso Currently Central European Summer Time (CEST), UTC +2 laiko juostai. Nuo spalio 30d – standartinei Europos laiko juostai Central European Time (CET), UTC +1. Tai reiškia, kad Briuselio vietos laikas, viena valanda atsilieka nuo Lietuvos laiko. Taigi, keliaudami į Briuselį, nepamirškite laikrodžių atsukti viena valanda! Taip išvengsite daugybės nesusipratimų ir nemalonumų.

Laikrodžių nustatymas keliaujant į užsienį yra savaime suprantama kelionės detalė. Tačiau, keliautojai išties dažnai pamiršta tai padaryti. Jei nenorite niekur vėluoti, norite suspėti aplankyti visus norimus objektus ir muziejus, pasirūpinkite, kad jūsų laikrodžiai rodytų tikslų vietos laiką!

Briuselis – nuostabus kelionės tikslas. Šio miesto atmosfera jauki, vietiniai gyventojai draugiški, o maloniai saldus Belgiškų vaflių kvapas jus lydės visą kelionę. Pigios kelionės į Briuselį jau laukia jūsų, taigi pradėkite planuoti nepamirštamas atostogas Briuselyje!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio