Lankytinos vietos Briuselyje

Briuselis – labai populiarus atostogų tikslas. Šis miestas išties ypatingas! Niekas visame pasaulyje, negali prilygti išskirtiniai Briuselio miesto atmosferai. Gatvėse tvyro maloniai saldus Belgiškų vaflių kvapas, o nuolat besišypsantys vietiniai gyventojai jus greitai užkrės pozityvumu ir gyvenimo džiaugsmu. Briuselis – laikomas el facto Europos Sąjungos sostine ir yra bene įtakingiausias ES miestas. Belgijos istorija – labai ilga ir spalvinga, taigi nekeista, kad Briuselis tiesiog pilnas lankytinų vietų ir istorinių monumentų. Jei nusprendėte, kad norite keliauti į Briuselį – tikrai nepasigailėsite. Daugybė lankytinų vietų garantuos jums gerai praleistą laiką ir daugybę gerų kelionės prisiminimų.

Lankytinos vietos Briuselyje

Atostogos Briuselyje tikrai bus pilnos gerų įspūdžių. Belgijos lankytinos vietos – garsios visame pasaulyje, o dauguma jų yra įsikūrusios Belgijoje. Pradėkite savo kelionę nuo pasivaikščiojimo Briuselio centre – lankomiausios Briuselio vietos įsikūrusios būtent čia. Senamiestis ir centras Briuselyje – nuostabaus grožio. Būtinai apsilankykite prie Manneken Pis – ši statula yra Briuselio simbolis. Smaližiai tiesiog privalo apsilankyti kakavos ir šokolado muziejuje! Miesto rotušė – vienas iš Briuselio simbolių. Rotušės fasadą puošia įspūdingos akmeninės skulptūros, o rotušės vidus išpuoštas neogotikinio stiliaus interjero detalėmis. Vienas lankomiausių objektų – Brupark. Tai išskirtinė vieta, kurioje eksponuojami mini Europos miestai ir jų įžymiausi objektai.

Viena labai populiarių pramogų Briuselyje – Briuselio sendaikčių turgus. Didžiausias blusų turgus Briuselyje, rengiamas Jeu de Balles aikštėje ir jei šaltiniai nemeluoja – jis vyksta nuo devyniolikto amžiaus! Apsilankę Briuselio blusų turguje, galėsite nusipirkti įvairiausių sendaikčių, kurių nerasite daugiau jokiose parduotuvėse! Tai tikrai išskirtinė lauktuvių idėja namiškiams!

Lankytinos vietos Briuselyje – labai eklektiškos ir jų yra labai daug. Nuo muziejų ir galerijų, iki įspūdingo grožio pastatų gatvėse, nuo sendaikčių turgaviečių iki didžiulių prekybos centrų. Ką veikti Briuselyje – be abejonės ras visi.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio