Metro Briuselyje

Briuselis – ne tik Belgijos, bet faktiškai visos Europos Sąjungos sostinė! Šis miestas turistus traukia milžiniškais srautais – visame pasaulyje garsūs lankyti objektai, vilioja keliautojus iš tolimiausių pasaulio kampelių. Briuselis pritraukia daugiausiai turistų iš Europos, kadangi bilietai į Briuselį iš Europos Sąjungos miestų yra labai pigūs. Daugybė muziejų, galerijų, nuostabi architektūra, jaukios kavinės ir įvairiausi restoranai, užtikrins geras atostogas. Kad ir kurioje Briuselio dalyje apsistosite, nesunkiai pasieksite bet kurį miesto rajone. Viešasis transportas Briuselyje išvystytas bene iki tobulumo! Sunkumų dėl susisiekimo, kelionės metu tikrai neteks patirti.

Metro Briuselyje

Vienas patogiausių būdų keliauti Briuselyje – metro. Briuselio metro schema labai plati – stotelės patogiai išsidėsčiusios po visą miestą. Visos stotelės strategiškai išdėstytos taip, kad visi lankytini objektai bei Briuselio centrinė stoti būtų pasiekiami kuo lengviau ir greičiau. Briuselio metro kainos nėra žemos – vienas bilietas gali kainuoti net du eurus. Labiausiai patartina pirkti daugkartinius bilietus – taip sutaupysite.

Briuselio metro darbo laikas labai patogus. Metro važiuoja bent kas dešimt minučių, o piko metu – net ir dažniau. Taigi visai nesvarbu kokiu paros metu važiuosite – metro ilgai laukti neteks.

Autobusai Briuselyje

Jei jūsų kelionės tikslas nepatogiai nutolęs nuo metro stotelės, galite keliauti autobusu. Autobusų tvarkaraščiai iškabinti visose stotelėse, o bilietai vienai valandai kainuoja du eurus. Bilietus galite įsigyti pas vairuotoją, o bilietai galioja tiek metro, tiek tramvajuose. Pigiausi bilietai parduodami metro stotyse.

Briuselio tramvajai važiuoja lėčiau nei metro, bet kur kas dažniau nei autobusai. Linijos, kuriomis važinėja tramvajai, driekiasi bene per visą miestą ir važiuoja tomis pačiomis gatvėmis, kaip ir automobiliai. Tramvajus geras pasirinkimas tiems, kurie neskuba ir nežada važiuoti labai toli.

Viešasis transportas Briuselyje labai patogus. Metro, autobusai ir tramvajai važinėja dažnai, taigi turėsite ne vieną pasirinkimą, kaip pasiekti norimas vietas.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio