Orai Briuselyje

Briuselis – ne tik Belgijos, bet faktiškai visos Europos Sąjungos sostinė! Šis miestas turistus traukia didžiuliais srautais – visame pasaulyje garsūs lankyti objektai vilioja keliautojus iš tolimiausių pasaulio kampelių. Briuselis vilioja daugiausiai turistų iš Europos, kadangi bilietai į Briuselį iš Europos Sąjungos miestų yra labai pigūs. Kelionė į Briuselį užtikrins jums daugybę puikių prisiminimų ir gerų emocijų. Daugybė muziejų, galerijų, nuostabi architektūra, jaukios kavinės ir įvairiausi restoranai, užtikrins geras atostogas. Tačiau, kad ir kiek planuosite savo kelionę, yra keletas detalių, kurios visiškai nepriklauso nuo jūsų. Vietos klimatas – viena tokių detalių. Taigi, jei norite, kad jūsų kelionė būtų visapusiškai pasisekusi, turite pasidomėti orais, kurie jus pasitiks kelionės metu.

Orai Briuselyje

Briuselio klimatas – jūrinis. Tai reiškia, kad vasaros Briuselyje šiltos, tačiau per karšta nebus, o žiemos – švelnios. Taigi kad ir kada nusimato jūsų kelionė – nesušalsite ir nesukaisite. Karščiausias mėnuo Briuselyje – liepa. Temperatūra tada laikosi virš dvidešimties laipsnių, tačiau retai kada pakyla aukščiau dvidešimt penkių laipsnių. Na, o sausis – šalčiausias metų mėnuo, tačiau termometro stulpelis retai kada krenta žemiau penkių laipsnių. Minusinė temperatūra Briuselyje labai reta.

Krituliai Briuselyje nėra retas reiškinys. Rūkas ir dulksna Briuselyje pasitaiko labai dažnai. Geriausias metas keliauti į Briuselį – ruduo ir pavasaris. Oras tuomet būna gaivus, tačiau nėra šalta. Keliaudami į Belgijos sostinę būtinai pasidomėkite, kokie nusimato savaitės orai Briuselyje. Tai padės jums apsispręsti, koks kelionės garderobas bus tinkamiausias.

Briuselyje daugybė lankytinų objektų, kurie yra po atviru dangumi. Tačiau jei per jūsų atostogas lis, tikrai ką rasite nuveikti po stogu. Na, lietingos dienos Briuselyje, bus lengvai praskaidrintos skanaus maisto bei alaus ir geros kompanijos!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio