Lėktuvų bilietai į Briuselį

Briuselis – tai vienas iš užimčiausių miestų Europoje. Šis miestas yra ne tik daugumos keliautojų tikslas, bet ir laikina stotelė persėdant į kitą lėktuvą. Iš Briuselio oro uostų galima nukeliauti į bet kurį pasaulio kampelį už nedidelę kainą.

Briuselyje yra du oro uostai: arčiau miesto esantis Briuselio oro uostas ir šiek tiek toliau įsikūręs Šarlerua oro uostas (Charleroi). Būtent į pastarąjį oro uostą skrenda biudžetinės oro linijos, tad į šį oro uostą rasti pigius lėktuvo bilietus visada paprasta. Į Briuselį kelis kartus per savaitę skrenda lėktuvai iš Vilniaus ir Kauno, todėl tereikia pasirinkti jums patogesnį variantą ir įsigyti bilietus. O tai, kad Šarlerua oro uostas yra kiek toliau nuo miesto, visai ne problema. Į miestą galite nuvykti traukiniu, miesto autobusu ar specialiu maršrutiniu autobusu. Tai ne tik pigus, bet ir paprastas būdas nuvykti iki miesto centro: tereikia apsilankyti atitinkamoje interneto svetainėje, įsigyti bilietą ir sulaukti kelionės! Net jeigu pamiršite iš anksto įsigyti bilietus, tai ne bėda. Juos galima nusipirkti ir oro uoste. Puikiai išvystyta Briuselio transporto sistema užtikrins patogią ir sklandžią kelionę.

Vis dar galvojate, kodėl verta įsigyti lėktuvo bilietus į Briuselį? Europos širdimi pramintas miestas siūlo daugybę kultūrinių užsiėmimų ir yra nuostabus architektūros perlas bei gali pasigirti išpuoselėtais žaviais parkais. Be viso to Briuselis dar vilioja ir savo gastronomija. Kalbame ne tik apie dieviškai skanius belgiškus vaflius ir originalias belgiškas bulvytes! Juk Belgija – savo gaminamu alumi garsėjanti šalis. Todėl viešnagė Briuselyje yra puiki galimybė paragauti bent kelių iš 400 vietinių rūšių alaus.

Belgijos sostinė – tai komiksų mėgėjų rojus: Briuselis yra smurfų, Tintino ir daugelio kitų veikėjų namai. Tad jeigu esate komiksų gerbėjas ar domitės jų istorija, jums privalu apsilankyti Briuselyje ir jo komiksų muziejuose. Šis miesto palikimas atsispindi ir jo gatvėse: besivaikščiodami po jį tikrai pamatysite komiksus primenančius vaizdus tiesiai ant namų sienų. Ir tai dar tikrai ne viskas: Belgijos sostinė turi daug ką pasiūlyti. Todėl ilgai nelaukite – įsigykite lėktuvo bilietus į Briuselį jau dabar!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio