Briuselis - Vilnius

Briuselis yra ne tik Belgijos sostinė, bet ir laikomas el facto Europos Sąjungos sostine – Briuselis yra vienas įtakingiausių Europos miestų. Belgijos sostinėje įsikūrusios net kelios svarbios būstinės, įskaitant – NATO. Atostogos Briuselyje – vienas geriausių sprendimų, norintiems įsimintinos kelionės, pilnos gerų potyrių ir pozityvių emocijų. Briuselis – tiesiog nepakartojamas atostogų tikslas. Maloniai saldus Belgiškų vaflių kvapas lydės jus visą kelionę, o šypsena ir geros emocijos nepaliks jūsų nei vienai sekundei. Briuselis – kupinas kultūros ir meno. Kadangi srautas keliautojų, pasirenkančių maršrutą Briuselis – Vilnius yra labai didelis, lėktuvų bilietai yra pigūs ir jų pasirinkimas  - labai platus.

Briuselis - Vilnius

Briuselis – Vilnius skrydis yra greitas ir malonus – kelionė tikrai neprailgs. Kadangi Briuselis – Vilnius atstumas yra šiek tiek daugiau nei 1700km, kelionė tikrai nėra ilga ir trunka vos šiek tiek daugiau nei dvi valandas. Skrydžiai šiuo maršrutu kursuoja labai dažnai – net kelis kartus per savaitę. Skrydžių dažnumas nesikeičia visus metus, nebent per didžiąsias šventes ir vasaros metu. Taigi, visai nesvarbu kokiu metų laiku norite keliauti iš Briuselį, tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydį.

Jei planuojate kelionę į Belgijos sostinę, patartina iš karto domėtis skrydžiais Vilnius – Briuselis – Vilnius. Įsigyti bilietus į abi puses yra daug optimaliau, nei bilietus pirkti atskirai. Tačiau, jei jūsų kelionės data nėra tiksli arba Briuselyje gyvenate ir norite aplankyti Lietuvą – tikrai rasite tinkamą skrydį iš Briuselio į Vilnių.

Lėktuvų bilietai iš Briuselio į Vilnių pigiausi tuomet, kai juos perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni lėktuvų bilietai. Jei norite sutaupyti, skrydžių ieškokite iš anksto ir lėktuvų bilietus pirkite, kai iki kelionės likę dar daug laiko.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio