Kaunas - Briuselis

Briuselis laikomas ne tik Belgijos, bet faktiškai visos Europos Sąjungos sostine. Daugybė svarbių tarptautinių politinių būstinių įsikūrusios būtent Briuselyje. Šis miestas išsiskiria savo modernumu, draugiškais gyventojais, kosmopolitišku gyvenimo būdu, tolerancija ir paslaugumu, nuostabia kultūra ir ypatingai žavia miesto atmosfera. Turistai itin mėgsta Briuselį – čia apstu turistinių veiklų, lankytinų objektų ir pramogų. Muziejai, galerijos, parkai, daugybė įspūdingų renginių ir vakarėlių – visa tai laukia jūsų vizito! Skrydžiai į Briuselį vykdomi iš kelių Lietuvos oro uostų. Jei norite skristi iš laikinosios sostinės – tikrai galite! Kaunas – Briuselis yra labai populiarus maršrutas.

Kaunas - Briuselis

Kadangi daugybė turistų kasdien nori keliauti į Briuselį, Kaunas – Briuselis skrydžiai kursuoja bent keletą kartų per savaitę. Visus metus skrydžių dažnis išlieka toks pat, išskyrus šventinį laikotarpį ir vasarą – tada skrydžių padaugėja. Kaunas – Briuselis skrydis trumpas ir malonus, visos oro linijų bendrovės pasirūpina savo keleivių komfortu. Skrydžius iš Kauno į Briuselį organizuoja net kelios oro linijų bendrovės, tačiau pigiausius lėktuvų bilietus įsigysite, jei kelionei pasirinksite Wizzair ir Ryanair skrydžius.

Kaunas – Briuselis lėktuvų bilietai

Jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis ir norite sutaupyti – lėktuvų bilietais pasirūpinkite iš anksto. Pigūs bilietai Kaunas – Briuselis būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent penkiems arba šešiems mėnesiams. Tokiu metu bilietai Kaunas – Briuselis yra pigiausi, o skrydžių pasirinkimas – didžiausias. Kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Tačiau kartais pasitaiko labai puikių pasiūlymų paskutinės minutės bilietams. Paskutinės minutės skrydžiai į Briuselį, per įvairias akcijas kainuoja vos daugiau nei dešimt ar dvidešimt eurų! Stebėkite kelionių organizatorių internetines svetaines, ir kas žino – galbūt jums nusišypsos laimė!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio