Vilnius - Briuselis

Kelionės į Briuselį – labai populiarios. Daugybė turistų keliauja į Belgijos sostinę ne tik iš Europos šalių, bet ir iš viso pasaulio. Daugybę turistų į Briuselį privilioja gausybė lankytinų objektų, unikali miesto kultūra ir atmosfera, muziejai, galerijos, meno kūriniai, žavios kavinės, įspūdingi renginiai ir kiti patrauklūs miesto atributai. Briuselis – labai populiarus skrydžių tikslas. Vien iš Vilniaus į Briuselį, kiekvieną savaitę skrenda šimtai žmonių. Kadangi skrydžiai paklausūs – lėktuvų bilietų pasirinkimas tikrai didelis! O svarbiausia, Vilnius – Briuselis lėktuvų bilietai nėra brangūs! Taigi, net jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis, tikrai galėsite nukeliauti į išsvajotąjį Briuselį.

Vilnius – Briuselis skrydžiai

Skrydžiai maršrutu Vilnius – Briuselis vykdomi bent keletą kartų per savaitę, o kartais – net dažniau! Kadangi  maršruto Vilnius – Briuselis atstumas nėra didelis, taigi kelionė neprailgs – skrydis trunka vos šiek tiek daugiau, nei dvi valandas. Oro linijos užtikrina, kad skrydis Vilnius – Briuselis būtų malonus ir patogus, lėktuvai pritaikyti keliauti komfortiškai, net jei ir naudojatės pigių oro linijų paslaugomis. Pigūs skrydžiai į Briuselį organizuojami kelių oro linijų. Populiariausi pasirinkimai skrydžiams iš Vilniaus į Briuselį:

  • Vilnius – Briuselis Ryanair
  • Vilnius – Briuselis Wizzair

Vilnius – Briuselis lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai Vilnius - Briuselis tikrai nėra brangūs! Tiesiog skrydžių ieškoti reikia iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Briuselį būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš skrydžio datą. Kuo arčiau skrydis – tuo busbrangesni lėktuvų bilietai. Paskutinės minutės bilietai Vilnius – Briuselis dažniausiai yra patys brangiausi, tačiau dažnai pasitaiko akcijų, kai paskutinės minutės skrydžiai kainuoja vos dešimt, ar šiek tiek daugiau, eurų. Tačiau, jei norite užtikrinti sau pigią kelionę – nerizikuokite ir bilietus pirkite iš anksto.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio