Pigios kelionės į Briuselį

Svajojate apie atostogas? Rinkitės spalvingąją Belgijos sostinę Briuselį! Tai toli gražu nėra toks brangus miestas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Sutaupyti šiame mieste tikrai galima, todėl ir pigią kelionę suplanuoti yra nesunku.

Briuselyje yra daug vietų, kurias galima aplankyti nemokamai. Čia yra daug muziejų, kurie yra visada nemokami, pavyzdžiui, Maison de l‘histoire européenne, o tam tikromis mėnesio dienomis galima apsilankyti René Magritte muziejuje, Erasmus muziejuje ir daugelyje kitų. Visiškai nemokamai galima apsilankyti ir Europos Parlamente. Vasaros mėnesiais galima apsilankyti Karališkuosiuose rūmuose. Šios progos tikrai nereikėtų praleisti – šie rūmai išties įspūdingi! Šiltuoju metų laikotarpiu taip pat smagu dieną praleisti parke: pasivaikščioti, pasportuoti, pasidaryti pikniką ar tiesiog pasigrožėti išpuoselėta žaluma. Šių žaliųjų erdvių Briuselyje yra daug: didžiulis miesto centre esantis Parc du Cinquantenaire, ramybe dvelkiantis Bois de la Cambre, ežerėliais džiuginantis Parc de Woluwe ir daugybė kitų. Taip pat galite leistis į nemokamas miesto ekskursijas ir pažinti miestą neišleisdami nė cento!

Sumažinti kelionės biudžetą galima renkantis ekonominės klasės viešbučius ar svečių namus, taip pat renkantis vietas kiek toliau nuo miesto centro. Briuselyje šių vietų tikrai nestinga ir visos jos yra puikiai sutvarkytos ir modernios. Net ir toliau nuo miesto centro esančios nakvynės vietos turės visus patogumus ir galite būti tikri, kad jūsų viešnagė bus patogi ir maloni. Taip pat verta patyrinėti ir toliau nuo centro esančias gatveles. Čia tikrai rasite restoranų, kuriuose galėsite pasivaišinti lygiai tokiu pačiu skaniu maistu už daug mažesnę kainą.

Be to, Briuselis – puiki vieta leistis į keliones, trunkančias visą dieną. Pigūs greitieji traukiniai greitai nuveš jus į bet kurį Belgijos miestą: gražiąją Briugę, vadinamą Šiaurės Venecija, garsųjį Antverpeną, esantį ant jūros kranto, ar vieną iš seniausių šalies miestų – Gentą. Panorėjus galima aplankyti ir kaimynines šalis: Liuksemburgą, Prancūziją ar Vokietiją. Tą galima padaryti ne tik traukiniu, bet ir pigiais maršrutiniais autobusais, kurie yra aprūpinti visais moderniais patogumais.

Su pigiais skrydžiais pigi kelionė į Briuselį – jau nebe svajonė, o realybė!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio