Atostogos Briuselyje

Kosmopolitiškas gyvenimo būdas, tolerancija, laisvė, kultūra, menas ir puikiai išvystyta ekonomika – tuo gali pasimėgauti Briuselio gyventojai. Tačiau jūs irgi galite pasidžiaugti visais Briuselio privalumais. Atostogos Briuselyje – labai populiarus pasirinkimas. Sprendimas keliauti į Briuselį – nenuvils nei vieno. Nesvarbu, kokios kelionės trokštate – Briuselis patiks bet kokio amžiaus turistams, šeimoms, draugų kompanijoms ir įsimylėjėliams. Briuselis ne tik Belgijos, bet ir faktiškai Europos Sąjunos sostinė. Šis miestas nesulyginamas su niekuo visame pasaulyje – tiesiog turite pamatyti Briuselį patys. Jūsų atostogos Briuselyje garantuotai bus pripildytos šypsenų, juoko, gerų emocijų ir pozityvumo! Pigios kelionės į Briuselį garantuos, kad atostogomis pasidžiaugsite net jei jūsų kelionės biudžetas yra labai ribotas.

Atostogos Briuselyje

Briuselis modernus, tačiau bohemiškas miestas. Gatvės išgražintos Art Noveau architektūra, kuri sumišusi su moderniuminimalizmu sukuria ypatingą miesto veidą. Net trumpos atostogos Briuselyje garantuos, kad jūsų kelionės dienos bus turiningos ir įsimintos. Briuselyje – daugiau nei šimtas muziejų, taigi tikrai turėsite galimybė pasidžiaugti labai įvairiomis ekspozicijomis.

Smaližiai labai džiaugsis atostogomis Briuselyje! Visų pirma, galėsite paragauti ypatingojo Belgiško šokolado, kuris savo išskirtiniu skoniu garsėja visame pasaulyje. Be to – Belgiški vafliai tikrai skaniausi Briuselyje! Nepamirškite pasmaguriauti ir pasivaišinti tradiciniais, pasaulinio garso Belgiškais desertais. Kakavos ir šokolado muziejus tikrai nepaliks abejingo nei vieno smaližiaus! Taip pat, nepraleiskite progos ir pasimėgaukite šalta pinta Belgiško alaus, kurio rūšių daugiau, nei įmanoma prisiminti. Na, o prie alaus labai tiks valgyti Belgiškas bulvytes. Briuselis – miestas sukurtas maisto mylėtojams!

Skrydžiai į Briuselį trumpi ir malonūs, o lėktuvų bilietai – nebrangūs. Jei norite sutaupyti – lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Pigūs lėktuvų bilietai į Briuselį tikrai nėra reti, juos įsigyti lengva ir tai padarysite greitai. Svarbu, lėktuvų bilietus pirkti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Briuselį būna tuomet, kai juos perkate bent keletas mėnesių prieš suplanuotą kelionę.

Jūsų komfortą atostogų Briuselyje metu užtikrins vienas iš daugelio viešbučių. Briuselio viešbučiai labai įvairūs – galite apsistoti liukso klasės apartamentuose, o jei taupote – rinktis ekonominės klasės nakvynės namus. Nesvarbu kokį viešbutį išsirinksite, jūsų poilsis tikrai bus malonus ir komfortiškas.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio