Gyvenimas Briuselyje

Briuselis laikomas ne tik Belgijos, bet faktiškai visos Europos Sąjungos sostine. Daugybė svarbių tarptautinių politinių būstinių įsikūrusios būtent Briuselyje. Šis miestas išsiskiria savo modernumu, draugiškais gyventojais, kosmopolitiškugyvenimo būdu, tolerancija ir paslaugumu, nuostabia kultūra ir ypatingai žavia miesto atmosfera. Turistai itin mėgsta Briuselį – čia apstu turistinių veiklų, lankytinų objektų ir pramogų. Tačiau į Briuselį traukia ne vien turistai – daugybė žmonių iš visos Europos, pasirenka savo gyvenimą kurti Briuselyje. Tai nekelia nuostabos, kadangi Briuselis – ypatingas miestas, nepanašus į jokią kitą sostinę visame pasaulyje.

Gyvenimas Briuselyje

Briuselis – vienas svarbiausių Europos miestų. Belgijos sostinė yra itin ekonomiškai pažengusi ir stipri. Briuselyje puikiai išvystytos visos industrijos, tad darbo rinka – labai plati ir nuolat auganti. Modernus miestas yra tiesiog tobula vieta savo gyvenimui kurti – dideli užmokesčiai už darbą, paslaugūs ir draugiški vietiniai gyventojai, tvarkingas ir švarus miestas, graži architektūra ir daugybė pramogų. Visa tai slepiasi Briuselyje ir džiugina vietos gyventojus.

Kainos Briuselyje tikrai aukštos. Šio miesto pragyvenimo lygis, vienas geriausių Europoje – užmokesčiai už darbą yra gerokai didesni nei Lietuvoje. Todėl visai ne keista, kad maisto ir įvairių paslaugų kainos yra tikrai aukštos. Tačiau, gyvenimas Briuselyje nėra sunkus, jei mieste gyvenate nuolatos. Gyvenimo sąlygos Briuselyje labai geros, tad kainos neatrodo didelės tiems, kurie mieste gyvena ir dirba.

Darbo rinka Briuselyje labai plati – mokantys valstybines kalbas, darbo vietą randa nesunkiai. Briuselyje apstu įvairiausių darbų vietų – tiek specialistams, tiek menininkams, tiek ieškantiems sezoninio, nekvalifikuoto darbo. Briuselyje itin palankios sąlygos tiems, kurie trokšta dirbti specializuotą darbą. Savo sričių ekspertai, čia ieškomi nuolat, kadangi daugybė naujų darbo vietų, Briuselyje susikuria bene kasdien!

Gyvenimas Briuselyje – idiliškas. Modernus miestas tiesiog pulsuoja išskirtine miesto dvasia. Vietiniai gyventojai – liberalūs ir tolerantiški. Bohemiškasis Briuselis – diversiškas ir eklektiškas. Įvairiausių kultūrų žmonės, Briuselyje gyvena harmonijoje, kartu kurdami ir dirbdami. Ekonomiškai stiprus miestas, suteikia galimybę visiems gyventojams kurti tokį gyvenimą, apie kurį visad svajojo. Nesvarbu kokie jūsų pomėgiai ar darbas, Briuselyje visi jaučiasi, kaip namie.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio