Savaitgalis Briuselyje

Kelionės į Briuselį – labai populiarios. Atostogos Belgijos sostinėje vilioja turistus iš viso pasaulio. Pasaulinio garsumo lankytini objektai ir išskirtinė miesto atmosfera, pritraukia daugybę turistų iš vis pasaulio kampelių. Briuselis yra ne tik Belgijos sostinė – šis miestas faktiškai yra visos Europos Sąjungos sostinė! Kelionė į Briuselį tikrai bus įsimintina ir visapusiškai maloni. Atostogos Briuselyje iš tiesų puiki idėja tiems, kurie nori turiningos ir nepamirštamos kelionės. Savaitgalis Briuselyje – puikus sprendimas tiems, kurie neturi daug laiko ar tiesiog nori savaitgalį praleisti ypatingai smagiai.

Savaitgalis Briuselyje

Lėktuvų bilietai į Briuselį nėra brangūs. Skrydžių daug, taigi bilietų pasirinkimas – didžiulis. Net trumpas savaitgalis Briuselyje suteiks jums daugybę nepamirštamų įspūdžių ir tikrai nekainuos daug! Skrydžiai į Briuselį savaitgaliui – labai populiarūs. Taigi kainos gali būti labai įvairios. Tačiau nesumokėsite daug, jei bilietus pirksite bent keletas mėnesių prieš kelionę. Taip pat, pasirūpinkite nakvyne Briuselyje – iš anksto rezervuokite viešbučio ar nakvynės namų kambarius.

Atvykę į Briuselį tikrai turėsite ką nuveikti! Briuselyje yra virš šimto muziejų! Apsilankykite Briuselio karo muziejuje, muzikos muziejuje arba vieno iš daugybės meno galerijų. Smaližiai tikrai apsidžiaugs vizitu į kakavos ir šokolado muziejumi! Na, o vien pasivaikščiojimas Briuselio centre – nepaliks abejingų. Art Noveau architektūra, apsupta modernių pastatų ir istorinių monumentų, išties sukuria išskirtinę miesto atmosferą.

Bohemiškas, bet modernus Briuselio miestas – svajonių kelionės tikslas. Mieste daugybė žavių kavinių, barų, restoranų ir naktinių klubų. Nepraleiskite progos ir paragaukite Belgiškų vaflių bei bulvyčių – kur geriau tai padaryti, jeigu ne Briuselyje? Taip pat, būtinai paskanaukite gardžiu, visame pasaulyje žinomu Belgišku alumi. Daugybė barų Briuselyje turi neįtikėtinai platų alaus pasirinkimą – tikrai išsirengsite alų, kuris jums patiks!

Savaitgalis Briuselyje paliks jums neišdildomų įspūdžių. Briuselis nenuginčijamai yra vienas nuostabiausių miestų visoje Europoje, o gal net ir visame pasaulyje. Visi, apsilankę Briuselyje, nenori grįžti namo – šio miesto atmosfera visus priverčia įsimylėti. Galite būti tikri, kad po savaitgalio Briuselyje, namo grįšite ne tik pailsėję, tačiau pasikrovę džiaugsmo ir pozityvumo!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio