Turizmas Briuselyje

Kosmopolitiškas gyvenimo būdas, tolerancija, laisvė, kultūra, menas ir puikiai išvystyta ekonomika – tuo gali pasimėgauti Briuselio gyventojai. Tačiau jūs irgi galite pasidžiaugti visais Briuselio privalumais. Atostogos Briuselyje – labai populiarus pasirinkimas. Sprendimas keliauti į Briuselį – nenuvils nei vieno. Nesvarbu, kokios kelionės trokštate – Briuselis patiks bet kokio amžiaus turistams, šeimoms, draugų kompanijoms ir įsimylėjėliams. Briuselis ne tik Belgijos, bet ir faktiškai Europos Sąjungos sostinė. Šis miestas nesulyginamas su niekuo visame pasaulyje – tiesiog turite pamatyti Briuselį patys. Jūsų atostogos Briuselyje garantuotai bus pripildytos šypsenų, juoko, gerų emocijų ir pozityvumo! Briuselis – vienas ekonomiškai stipriausių Europos miestų, todėl visai ne keista, kad turizmo sfera šiame mieste, išvystyta bene iki tobulumo.

Turizmas Briuselyje

Turistai į Briuselį keliauja didžiuliais srautais. Turizmas Briuselyje išvystytas taip, kad visi miesto lankytojai jaustųsi patogiai ir saugiai. Visame mieste apstu turizmo centrų, kurie suteiks visą jums reikiamą informaciją. Bet kuris turizmo centras jus aptarnaus maloniai, išsamiai ir profesionaliai atsakys į visus jūsų klausimus. Belgijoje yra net trys valstybinės kalbos – vokiečių, prancūzų ir olandų. Tačiau visuose turizmo centruose, darbuotojai tikrai kalba ne tik šiomis, bet ir anglų, rusų ir kitomis kalbomis.

Geriausias būdas pažinti Briuselį – ekskursijos. Daugybė turų po miestą ir ekskursijų vykdomi kasdien. Labai daug ekskursijų po Briuselį yra nemokamos, o jei ir teks mokėti – tai tikrai nekainuos labai daug. Profesionalūs gidai užtikrins, kad jūsų turai būtų įdomūs ir turiningi. Kas gali būti geriau, jei ne profesionalus gidas, pasakojantis jums apie miesto įdomybes ir paslaptis? Ekskursijų gidai su mielu noru jums patars, kur skaniai pavalgyti ar kaip sutaupyti kelionės metu.

Viešbučiai Briuselyje užtikrins, kad jūsų poilsis bus komfortiškas ir malonus. Briuselyje apstu tiek liukso klasės viešbučių, tiek ekonominės klasės nakvynės namų. Tikrai rasite nakvynės variantą, kuris atitiks visus jūsų kelionės poreikius!

Turizmas Briuselyje išvystytas atsižvelgiant į keliautojų poreikius. Turizmo centrai užtikrins, kad gausite visą jus dominančią informaciją, kuri padės jums išvengti nesklandumų kelionės metu. Atostogos Briuselyje – tiesiog tobulas pasirinkimas jūsų kelionei!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio