Briuselio oro uostas

Briuselis – kupinas kultūros ir meno. Vaikščiodami miesto gatvėmis, net neplanavę savo kelionės dienotvarkės, rasite ką aplankyti, kur užeiti ir ką pamatyti. Belgijos sostinė – vienas įtakingiausių ir svarbiausių Europos miestų. Briuselis laikomas ir el facto Europos Sąjungos sostine. Mieste įsikūrusios net kelios svarbios būstinės, įskaitant – NATO.Turizmo sfera Briuselyje išvystyta bene iki tobulumo, o kartu su turizmu – ir susisiekimas. Tiek vietinis, tiek tarptautinis transportas, Briuselyje veikia be priekaištų. Yra daugybė būdų nukeliauti į Briuselį, tačiau kelionė lėktuvu – greičiausias ir patogiausias pasirinkimas.

Briuselio oro uostai

Atvykę į Briuselį tikrai nenusivilsite oro uostais. Briuseliui priklauso du oro uostai - tai Zaventem ir Šarlerua oro uostai. Šie Briuselio oro uostai yra didžiausi Belgijoje ir bendradarbiauja su visomis didžiausiomis oro linijų įmonėmis. Į Briuselio oro uostus skrydžiai vykdomi ne tik iš visų Europos šalių, bet ir iš daugelio kitų viso pasaulio šalių. Briuselio oro uostai įrengti labai moderniai, juose apstu parduotuvių ir kavinių, tikrai rasite kur pamiegoti ar tiesiog pailsėti.

Briuselio oro uostas Zaventem

Didžiausias Belgijos oro uostas – Zaventem Briuselio oro uostas. Šis oro uostas priima skrydžius iš viso pasaulio ir žinoma – juos vykdo. Tai puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie nutarė keliauti į Briuselį, bet ir tiems, kurie nori pasiekti labai tolimas pasaulio šalis. Lietuvos oro uostai nesiūlo skrydžių į tolimas šalis, taigi Briuselio national oro uostas – puikus pasirinkimas norintiems keliauti toliau, nei Europa. Nakvynė Briuselio oro uoste, dar vadinamame Zaventem oro uostu, tikrai bus patogi. Oro uostas įrengtas patogiai, o jame galėsite jaustis saugiai. Oro uostas nuolat saugomas specialiai apmokytų profesionalų. Briuselio oro uostas – centras yra labai lengvai įveikiamas maršrutas. Zaventem oro uostas nėra per daug nutolęs nuo miesto ir į centrą nuolat kursuoja viešasis transportas.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio