Paskutinė minutė į Briuselį

Briuselis – labai populiarus kelionių taškas. Atostogos Briuselyje iš ties puiki idėja tiems, kurie nori pasimėgauti išskirtinio miesto atmosfera. Turbūt niekur visame pasaulyje nėra antro tokio miesto, kaip Briuselis. Daugybė lankytinų objektų traukia turistus iš viso pasaulio. Briuselyje įsikūrę virš šimto muziejų, gatvės tiesiog pripildytos išskirtinės architektūros ir istorinių monumentų. Kelionės į Briuselį prieinamos visiems – lėktuvų bilietai į Briuselį tikrai nėra brangūs! Na, o jei jums pasiseks – rasite paskutinės minutės skrydžių, kurie savo kainomis tiesiog šokiruos.

Paskutinė minutė į Briuselį

Paskutinės minutės lėktuvų bilietai dažniausiai būna labai brangūs. Tačiau, oro linijų kompanijos, konkuruodamos tarpusavyje ar tiesiog norėdamos užpildyti likusias lėktuvo vietas, dažnai paskelbia akcijas paskutinės minutės bilietams. Paskutinės minutės pasiūlymas į Briuselį gali kainuoti vos dešimt ar dvidešimt eurų! Tiesiog stebėkite oro linijų internetines svetaines ir galbūt jums nusišypsos laimė. Žinoma, tokie pasiūlymai tinka tik tiems, kurių dienotvarkė labai lanksti – išvykti dažniausiai reikia vos kelių dienų bėgyje. Paskutinės minutės pasiūlymai į Briuselį yra puiki idėja tiems, kurie trokšta spontaniškų atostogų ir gali sau leisti kelioms dienoms pabėgti nuo rutinos.

Nusipirkę paskutinės minutės bilietus atidžiai perskaitykite visas kelionės detales – kokios nuostatos dėl bagažo, ar skrydis yra tiesioginis ar ne, kiek laiko skrydis truks ir kada išvykstate. Nepamirškite rezervuoti viešbučio nakvynei – tai labai svarbi paskutinės minutės kelionės dalis!

Jei norite kelionės į Briuselį, bet nenorite laukti kol atsiras paskutinės minutės pasiūlymų – bilietus pirkite iš anksto. Lėktuvų bilietai į Briuselį pigiausi tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki kelionės. Taigi, jei paskutinės minutės skrydžio galimybė nevilioja jūsų, nes norite savo laiką planuoti iš anksto – bilietus patariame pirkti bent šeši mėnesiai iki skrydžio.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio