Pigūs skrydžiai į Briuselį

Briuselis – labai ypatingas miestas. Antros tokios vietos nerasite niekur visame pasaulyje. Kosmopolitiškas ir tolerantiškas gyvenimo būdas, draugiški vietiniai gyventojai, daugybė lankytinų vietų, muziejų, galerijų, gražios gatvės ir skverai, skanus maistas ir gėrimai, audringi vakarėliai ir smagūs renginiai – visa tai jus pasitiks Briuselyje. Šis miestas tiesiog alsuoja unikalumu! Atostogas Briuselyje labai dažnai renkasi turistai ne tik iš Europos, bet ir iš kitų žemynų ir jų šalių. Jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis, nesijaudinkite! Pigūs skrydžiai į Briuselį užtikrins, kad neišleisite per daug pinigų. Taigi galite ramiai planuoti savo kelionę į Briuselį ir nesirūpinti – jūs piniginė nenukentės.

Pigūs lėktuvų bilietai į Briuselį

Visos kelionės prasideda nuo lėktuvų bilietų įsigijimo. Jei norite sutaupyti, turite savo kelionę planuoti iš anksto. Pigiausi bilietai į Briuselį būna tuomet, kai juos perkate bent penki, ar net šeši mėnesiai prieš skrydį. Tokiu metu skrydžių pasirinkimas didžiausias, o lėktuvų bilietų kainos – mažiausios. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangiau kainuos lėktuvų bilietai. Pigūs skrydžiai į Briuselį tikrai nėra reti – tereikia savo atostogų laiką planuoti iš anksto. Paskutinės minutės bilietai į Briuselį dažniausiai būna brangiausi, tačiau pasitaiko įvairių pasiūlymų, kai paskutinės minutės skrydžiai į Briuselį kainuoja tiesiog juokingai mažai.

Lėktuvų bilietai internetu dažnai būna pigesni, nei juos perkant kelionių agentūrose. Pirkdami bilietus internetu net tik sutaupysite pinigų, bet taupysite ir savo laiką. Bilietus įsigysite iš savo namų, jums tereikės kompiuterio arba išmanaus telefono.

Vilnius – Briuselis lėktuvų bilietai nebrangūs, o šis maršrutas yra patys populiariausi iš visų skrydžių iš Lietuvos į Belgiją. Skrydžiai organizuojami ir iš kitų oro uostų, tačiau populiariausi pasirinkimai yra skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ir Rygos.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio