Pigūs skrydžiai iš Briuselio

Briuselis – labai ypatingas miestas. Antros tokios vietos nerasite niekur visame pasaulyje. Kosmopolitiškas ir tolerantiškas gyvenimo būdas, draugiški vietiniai gyventojai, daugybė lankytinų vietų, muziejų, galerijų, gražios gatvės ir skverai, skanus maistas ir gėrimai, audringi vakarėliai ir smagūs renginiai – visa tai jus pasitiks Briuselyje. Šis miestas tiesiog alsuoja unikalumu! Atostogas Briuselyje labai dažnai renkasi turistai ne tik iš Europos, bet ir iš kitų žemynų ir jų šalių. Pigūs skrydžiai iš Briuselio labai aktualūs tiems, kurie nori keliauti į tolimas pasaulio šalis, ar tiesiog gyvena Briuselyje ir nori grįšti namo ir aplankyti savo šeimos narius.

Skrydžiai iš Briuselio į Vilnių

Keliaudami į Briuselį, iš karto pasidomėkite bilietais atgal. Palankiausia ieškoti bilietų Vilnius – Briuselis – Vilnius, taip mokėsite mažiausiai. Tačiau, jei nežinote, kada tiksliai baisis jūsų kelionė, arba tiesiog gyvenate Briuselyje ir norite skristi į Vilnių – skrydžius tikrai rasite lengvai. Skrydžiai iš Briuselio į Vilnių pigiausi būna tuomet, kai lėktuvų bilietus perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Skrydžių pasirinkimas tuomet didžiausias, o bilietų kainos – mažiausios. Žinoma, pasitaiko labai pigių paskutinės minutės pasiūlymų! Taigi, jei esate nusiteikę spontaniškai, tikrai pasidomėkite paskutinės minutės pasiūlymais – galbūt jums nusišypsos laimė!

Skrydžiai iš Briuselio į Ameriką

Briuselio oro uostai – didžiausi tarptautiniai oro uostai Belgijoje. Šie oro uostai ne tik vykdo skrydžius po visas Europos šalis, bet ir skrydžius į kitus žemynus. Kadangi Lietuvos oro uostai nevykdo skrydžių į labai tolimas šalis, norintiems keliauti į Ameriką teks skristi su persėdimu. Geriausias variantas – skrydis į Ameriką iš Briuselio. Briuselio oro uostai siūlo labai mažas kainas skrydžiams į Ameriką, taigi jūsų piniginė nenukentės!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio