Šarlerua oro uostas

Briuselis – labai įtakingas ir ekonomiškai stiprus miestas. Belgijos sostinė, taip pat laikoma el facto Europos Sąjungos sostine. Šis miestas Europos sąjungai svarbus ne tik ekonomine ir politine prasme, bet ir kultūrine. Turistai į Briuselį traukia sužavėti pasaulinio garsumo lankytinais objektais – muziejai, galerijos, architektūrinis paveldas, istoriniai monumentai, meno kūriniai ir daugybė kitų ypatingų objektų slepiasi Briuselio gatvėse. Turizmas Briuselyje išvystytas bene iki tobulumo. O kartu su turizmu ir susisiekimas – tiek vietinis, tiek tarptautinis. Briuselio oro uostai – modernūs, švarūs, patogūs ir saugūs. Atvykę į Briuselį tikrai būsite maloniai nustebinti.

Briuselio oro uostai

Briuseliui priklauso du oro uostai - tai Zaventem ir Šarlerua. Šie Briuselio oro uostai yra didžiausi Belgijoje ir bendradarbiauja su visomis didžiausiomis oro linijų įmonėmis. Skrydžiai iš ir į šiuos oro uostus vykdomi ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio. Lietuvos oro uostai neturi šios galimybės, taigi jei norite keliauti toli – Briuselio oro uostai tam puiki galimybė. Briuselio oro uostai įrengti labai moderniai, juose apstu parduotuvių ir kavinių, tikrai rasite kur pamiegoti ar tiesiog pailsėti.

Briuselio Šarlerua

Vos per penkiasdešimt kilometrų nuo Briuselio centro nutolęs stovi Šarlerua oro uostas. Kelionė nuo oro uosto trunka apie valandą, o autobusai į Briuselį kursuoja labai dažnai – net kelis kartus per valandą. Oro uostas – labai modernus ir patogus. Čia rasite ir kur užkasti, ir kur pailsėti. Skrydžiai vykdomi į visas Europos šalis, o kartais ir į tolimas šalis kituose žemynuose. Briuselio Charleroi oro uostas yra tobula tarpinė stotelė, laukiantiems persėdimo – galėsite aplankyti Briuselio centrą ir spėti į skrydį, kurio laukiate! Briuselio Šarlerua oro uostas – labai modernus ir šiuolaikiškas.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio