Skrydžiai į Briuselį

Belgijos sostinė – nepralenkiama. Turbūt niekur pasaulyje nerasite tokio miesto, kaip Briuselis. Vien pasivaikščiojimas Briuselio gatvėmis, jums suteiks galimybę pajusti išskirtinę miesto dvasią, kosmopolitiškumą, laisvę ir ramybę. Briuselis – tiesiog nepakartojamas atostogų tikslas. Maloniai saldus Belgiškų vaflių kvapas lydės jus visą kelionę, o šypsena ir geros emocijos nepaliks jūsų nei vienai sekundei. Briuselis – kupinas kultūros ir meno. Kelionės į Briuselį – labai populiarus pasirinkimas atostogoms, o tai visai nestebina! Kadangi yra tiek daug norinčių keliauti į Belgijos sotinę, skrydžiai į Briuselį yra dažni, greiti ir patogūs.

Skrydžiai į Briuselį

Kadangi tiek daug žmonių nori keliauti į Briuselį, skrydžiai vykdomi net kelis kartus per savaitę, o kartais – net ir dažniau. Daugiausia skrydžių vykdoma vasarą ir gruodį per didžiąsias šventes. Likusius metus skrydžių srautas išlieka toks pat. Taigi, visai nesvarbu kada keliausite į Belgijos sostinę – skrydžiai į Briuselį tikrai dažni ir tikrai rasite sau tinkamą variantą. Tiesioginiai skrydžiai į Briuselį yra labai greiti – kelionė trunka vos šiek tiek daugiau, nei dvi valandas. Tai labai aktualu tiems, kurie keliauja su vaikais ir tiems, kurių atostogos trumpos – tikrai nesinori brangaus savo kelionės laiko švaistyti oro uoste, laukiant tarpinio skrydžio. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Briuselį labai dažni ir tikrai nėra brangūs.

Lėktuvų bilietai į Briuselį

Pigūs lėktuvų bilietai į Briuselį – tikrai ne vien svajos. Jei norite sutaupyti, bilietus pirkite bent penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio. Tokiu metu lėktuvų bilietai į Briuselį būna pigiausi, o jų pasirinkimas – didžiausias. Kuo arčiau skrydžio data – tuo bus brangesni lėktuvų bilietai. Išimtys yra tik pigūs paskutinės minutės skrydžiai į Briuselį – jiems taikomos ypatingos nuolaidos ir kartais bilietai gali kainuoti stebinančiai mažai.

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio