Tiesioginiai skrydžiai į Briuselį

Briuselis – labai ypatingas miestas. Antros tokios vietos nerasite niekur visame pasaulyje. Atostogos Briuselyje – labai populiarus pasirinkimas. Ypatingas gyvenimo būdas, draugiški vietiniai gyventojai, daugybė lankytinų objektų, muziejų, galerijų, gražios gatvės ir skverai, skanus maistas ir gėrimai, audringi vakarėliai ir smagūs renginiai – visa tai džiugins jus per jūsų kelionę Briuselyje. Atostogas Briuselyje labai dažnai renkasi turistai ne tik iš Europos, bet ir iš kitų žemynų ir jų šalių. Skrydžiai iš Lietuvos į Briuselį labai populiarūs – jų kursuoja daug, o skrydžio trukmė tikrai nėra ilga.

Tiesioginiai skrydžiai į Briuselį

Kelionės trukmė visada labai svarbi, ypatingai tiems, kurie keliauja su vaikais ir tiems, kurių atostogų laikas labai ribotas. Keliaujantys su vaikais žino, kaip sunku skristi su persėdimu – vaikams tai sukelia daug streso ir blogų emocijų. Na, o keliautojai, kurių atostogų, laikas labai ribotas, tikrai nesinori jo leisti laukdami tarpinių skrydžių. Tiesioginiai skrydžiai į Briuselį labai dažni, taigi vargu ar reikės leisti laiką užstrigus tarpiniame oro uoste! Pirkdami bilietus atidžiai perskaitykite visas skrydžio detales, taip užsitikrinsite, kad skrydis tiesioginis. Taip pat, bilietus pirkite bent pusmetis prieš skrydį. Taip ne tik sutaupysite labai daug pinigų, bet ir rinksitės iš labai didelio skrydžių pasirinkimo! Tiesioginis skrydis į Briuselį yra labai trumpas ir malonus. Kadangi atstumas iki Briuselio nėra didelis, kelionė truks vos dvi su puse valandos.

Jei vis dėl to teks keliauti su persėdimu – per daug nesirūpinkite. Oro uostai Europoje yra labai modernūs, juose apstu kavinių, parduotuvių ir užkandinių. Laukdami skrydžio galėsite skaniai pavalgyti, apsipirkti ir net pamiegoti – visi oro uostai įrengti taip, kad turėtumėte galimybę pailsėti. Be to, jei lėktuvo reikės laukti ilgiau nei dešimt valandų, galėsite aplankyti miestą, kuriame laukiate skrydžio!

Skrydžiai į Briuselį

Skrydžiai iš Briuselio